Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2013, 14:56   #10
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Dowódca najlepiej, jakby się zgłosił sam. Gdyby nie było chętnych to zrobię jakiegoś NPC-a.
Co do punktów, to nie wspomniałem o tym, ale jest w linku.
Na cechy macie 65 pkt. do rozdzielenia.

Co do kasy, to w sumie mi to umknęło, fakt. Myślałem, że gdzieś to między wierszami jest czytelne, ale nie jest
Jakoś specjalnie nie musicie się przejmować ilością pieniędzy. Stwórzcie sobie wymarzoną bojową postać i troszkę ją wzmocnijcie cybersprzętem. Jakbym uznał, że ktoś przegiął to będą cięcia.

Co do sprzętu to dostaniecie praktycznie wszystko, co tylko sobie wymarzycie. Nie bez kozery napisałem, że to będzie sesja wygrzewowa. Naprawdę będzie dużo strzelania i wybuchów plus trochę taktyki.
Dokładnym wyborem sprzętu zajmiemy się już przed startem sesji. W tym momencie nie ma, co na ten temat deliberować.
Jak wspomniałeś Gob1inie na cyberpsycholi rusza się z ciężkim sprzętem i taki też będziecie mieli. Bez obaw.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline