Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2013, 22:34   #10
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Nasty Zobacz post
Ok! Moja wypowiedź to samo w dalszej części wyjaśniła, więc nie musiałeś podejmować niepotrzebnie (tym razem) rękawicy - Rycerzu.
Widzę, że koniecznie chcesz się kłócić. To zapytam tak: po co - jako opiekun - wrzucasz taki offtop???



Cytat:
Napisał Nasty Zobacz post
Wracając po tych wyjaśnieniach do sesji. Czy Dorotka może mieć swojego Toto?
E? Twoja postać to Dorotka? Toto? Kapela z późnych osiemdziesiątych?


Cytat:
Napisał Nasty Zobacz post
Czy idziemy boso przez świat czy dostajemy jakiś pojazd lub pojazdy? A może każdy z nas może sobie taki stworzyć? (Nie chodzi mi o czołg od razu ale i nie o rower)
Jak napisałem w rekrutacji:
Cytat:
W sumie możecie wyjść przez komorę łazika 2 i go zabrać... Pamiętajcie, że łaziki są zaprogramowane tak, aby nie oddalać się na więcej niż 75 mil od bazy...
Podkreślę słowo "zaprogramowane". Jeżeli w ekipie będzie osoba, która będzie potrafiła przeprogramować łazika to pojazd będzie. Podobnie jeżeli będzie w ekipie osoba potrafiąca zbudować pojazd to pojazd będzie. Nie będzie umiejętności - nie będzie pojazdu. Do czegoś są statystyki postaci.


Cytat:
Napisał Nasty Zobacz post
Czy są już jakieś pogłoski legendy, o tym co jest poza kopułą ?
Ponieważ
Cytat:
Ciągle nie ma łączności z centrum. Sieć energetyczna wyłączona, sieć telekomunikacyjna wyłączona. Brak dostępu do sieci sateli...
i nie ma również żadnych informacji o tym, aby ktoś wychodził dalej niż poza zasięg łazika - jest cała masa legend, pogłosek, domysłów, innych takich...
 
Aschaar jest offline