Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2013, 11:27   #3
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samuel Broken

Sam wziął do rąk krótki raport i szybko zapoznał się z najważniejszymi informacjami. Był wysportowanym mężczyzną, który niedawno przekroczył trzydziestkę nosił luźny kitel lekarski lniane spodnie oraz klapki. W długie czarne włosy wplątano gdzieniegdzie korale z symbolami ochronnymi a z małżowiny ucha dyndał gliniany kolczyk z wyrysowanym na nim miniaturowym kręgiem alchemicznym

Jego nieco bardziej śniada cera i lekko skośne oczy wskazywały na to, że jedno z rodziców pochodziło z Xing - Mam trochę znajomości w półświatku, jeżeli pożyczycie mi samochód mogę się przejechać i dowiedzieć się czegoś o porywaczach. "Chciwcy" mieli kontakty z chimerami, więc powinni być lepiej zorientowani w sytuacji od Madam - zaproponował zupełnie nie przejmując się tym, że właśnie przyznał się publicznie do współpracy z resztkami gangu pierwszego Greeda

Ukląkł obok psa podsunął mu wierz dłoni do obwąchania a kiedy zwierzak zareagował przyjaźnie podrapał go za uchem ~Skoro ten tatuaż był taki niebezpieczny, czemu go po prostu nie wypaliła lub nie zamalowała? ~ - Pomyślał po chwili zastanowienia doszedł do wniosku, że zawsze można znaleźć alchemika, który potrafi odtworzyć wzory na skórze

, ~Aby temu zapobiec należałoby zedrzeć skórę do żywego mięśnia, spalić i zastąpić inną. Piękna młoda kobieta z pewnością nie życzyłaby sobie mieć związanych z tym blizn, ale i tak jej to zaproponuje, gdy już ją odnajdziemy ~

Wstał z klęczek uśmiechając się do własnych wspomnień. Kto by pomyślał, że zjawi się właśnie tutaj? Nienawidził wojska za to, do czego zmusili go szantażem, ale wobec Mustanga miał dług, co prawda sam zainteresowany twierdził, że tylko próbuje naprawić błędy własnego państwa, ale tą skromność należało docenić. Roy był w jego oczach jednym zdrowym fragmentem chorego ciała, więc należała mu się pomoc
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-07-2013 o 21:23.
Brilchan jest offline