Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2013, 15:38   #18
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Znalazłoby się jeszcze miejsce ? Mam ochotę zagrać szeregowym Solosem z lekko zrypaną psychiką miał by jedną cechę wspólną z Batmanem = zabili mu rodziców z tym że u niego był to Cyberpsychol a on miał 16 lat ale i tak skończyło się traumą. Przeszedł szkolenie wojskowe ale okazał się zbyt niestabilny psychicznie co wyszło na jaw po tym jak zranił innego szeregowca z cyberwszczepami

Teraz kontroluje się już nieco lepiej (koktajl dragów i leków uspokajających ) ale i tak mówią o nim "Psychol Psychosquadu" jest fanatykiem religijnym, zawsze idzie na pierwszą linie, wmawiając sobie że zabijanie "pokracznych pseudorobotów" jest misją jego życia. Jego ciało pokrywają tatuaże, w większości są to imiona ludzi których zabił

Jeżeli się nada mogę siąść do karty
Dałem Pinheadowi historię która ma podobny początek, martwi rodzice, niechęć do psycholi, ale myśle że każdy z psychoskładu to ma :P
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline