Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2013, 21:10   #1
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
[Autorski] Piekielni [Horror+18] Komentarze

Witam, tu piszemy luźno o sesji jak i zadajemy pytania.

Dobrej zabawy.

Pierwszy post proszę potraktować jako rozgrzewkę. Dokładnie przeczytajcie i wyobraźcie sobie scenkę już po teleportacji musicie oczyścić teren z agresywnych jednostek. Wy decydujecie kto jest wrogiem. Więc nie pytać się o to.

Piszemy w trzeciej osobie.

Zastosuję tu opis NPC z innej sesji czyli jak pojawi się NPC statysta będzie miał (SNPC) Go można ale nie trzeba kropnąć od razu bez mojego udziału. Jeżeli będzie (NPC) lub w ogóle nie będzie opisu musicie się zastanowić i czekać na moją reakcję po deklaracji że strzelacie w niego.

Starajcie się zawierać mój odpis w waszych postach w sensie własnymi słowami. Ciągniecie akcję z rozsądkiem do przodu. Nie musicie kończyć jej tam gdzie ja.

Ostrzegam wstawiając sobie NPC jako wroga który według was zginął może się okazać że będzie odwrotnie. Więc nie wstawiać samemu NPC.

W razie pytań pisać tu lub na gg.

To chyba wszystko. No obyście przetrwali chociaż do 10 odpisu .
 
Nasty jest offline