Wątek: Sonda: Marvel
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2013, 11:07   #5
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Podoba mi się, próbowałam sama. Gracze się trochę wykruszyli, może to i moja wina.
Nie wiem, czy znajdę czas by pograć, ale bym chciała.

Własne postaci mile widziane. Brutalność mile widziana. Wątki osobiste mile widziane. Bez głupich spandeksów i innych bzdetów. No i wolałabym postaci, które już coś tam maja za skórą, a nie zaczynają od podstaw.

Nie wiem, czy warto umieszczać w jakichś realiach komiksowych, ale jeśli już to Marvel zawsze mi się wydawał odrobinę bajkowy, wolę DC. Jakaś forma Avengersów, ale raczej na kanwie - zbierzmy do kupy odpady, jak w parszywej 12, czy czymś - i hop do przodu.

Można by też zrobić - odkrywasz swoje moce, ale to raczej na solówkę.

Mechanika szczątkowa, proszę! XD

Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy, to podebatuję
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline