Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2013, 11:30   #2
Felix
 
Felix's Avatar
 
Reputacja: 1 Felix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodze
Bardzo fajna inicjatywa, jednak ja znalazłem tu więcej o samej specyfice gry przez forum niż o odgrywaniu postaci. W przystępny sposób opisałeś jakie są możliwości i ograniczenia gry PBF, oraz jak można je wykorzystać w odgrywaniu swojej postaci. Jednak wydaje mi się że to teks raczej "jak grać w RPG przez forum", mam nadzieje że rozumiesz co mam na myśli Piszesz że można rozwijać myśli, bardziej psychologizować postać jak to podałeś na przykładzie elfa. Ale skąd czerpać? Jak nawiązać z postacią silniejszą więź na forum? Na normalnych sesjach można używać rekwizytów, zmiany głosu, teatrzyk między graczami też pomaga, a tu? Gdy wszystko jest bardziej rozciągnięte w czasie? Zabrakło mi takich elementów.
Fakt jednak pozostaje faktem że to kawał dobrej roboty, choć inny niż się spodziewałem.
 
Felix jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem