Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2013, 17:24   #5
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sierak Zobacz post
Co do świata myślałem o Faerunie, ale ostatecznie odechciało mi się zabaw w te wszystkie Spellplague itd., więc zostanę przy defaultowym settingu D&D 4 ed. W skrócie Gracz powinien (i właściwie do tego go tylko ograniczam) umieć poruszać się po Podręczniku Gracza i zrobić kartę postaci.

Świat określę i narysuję ja już w sesji.
Default? Masz na myśli The Nentir Vale z Fallcreastem w roli głównej no i tytułowym Keep on the Shadowfell? To nie jest przypadkiem ta przygoda z wioską Winterhaven na samym początku? Miałem do niej kiedyś prowadzić w realu, ale zmieniłem zdanie w momencie przerabiania przygody i poprowadziłem coś swojego. W każdym razie bardzo niewiele z niej pamiętam, właściwie to nic poza Winterhaven i jedną pułapką, która przykuła moje oko swą oryginalnością. D&D 4.0 znam doskonale.

Masz mój miecz!

P.S. Jak rozpoczniesz rekrutację, to daj mi znać - będę pierwszym graczem, który podeśle Ci KP.
 
Warlock jest offline