Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2013, 15:31   #1
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
[Pytanie/Warsztaty] Oceń moją sesję!

Heja!

Napiszę tutaj taką nietypową prośbę...

Jak można zobaczyć w moim profilu, gram w kilku sesjach. I prowadzę jedną. Nigdy wcześniej nie miałam doświadczenia z PBF, więc traktuję to jako swoisty eksperyment i pewne przygotowanie przed kolejną próbą MG'owania.

Jednak żeby eksperyment miał sens, musi dawać jakieś wyniki. Feedback od moich kochanych graczy jest niemal zerowy (bardzo ładnie i ciekawie odpisują, ale nie komentują samej gry), dlatego miałabym prośbę do Was, drodzy forumowicze:

Przeczytajcie i oceńcie. Materiału nie jest dużo, ale powinien być już całkiem miarodajny.

Najbardziej liczę na opinie doświadczonych MG'ów, ale każdy, kto uważa, że może coś powiedzieć w temacie, też jest mile widziany

Napiszcie tu, lub do mnie prywatnie (PW, GG), co uważacie, że jest ok, co można poprawić, co zostawić, co dodać, co wyrzucić, co jest do bani...Mocne i słabe strony. Może jakieś swoje pomysły/rady dla początkującej MG w tych klimatach? Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi raczej o pomysły/oceny fabuły, tylko krytykę "warsztatową" - jak piszę, jak kontroluję akcję etc. Jak i o sam sposób wykorzystania forum.

Przyjmuję każdą krytykę. Nawet najbardziej ostrą, byle merytoryczną. Za rady, które uznam za warte wprowadzenia, daję repki

Potraktujcie to jako prośbę od newbie, który chce się czegoś nauczyć

Link do sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-scienc...-z-glebin.html

Link do komentarzy: http://lastinn.info/komentarze-do-se...-z-glebin.html

Z góry dzięki!
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 12-07-2013 o 15:41.
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem