Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2013, 12:06   #1
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Saga Kapłanów Żelaza - komentarze

Witam wszystkich serdecznie.

Zacznijmy od tego że: proszę uzupełnić KP w panelu sesji. Mój pierwszy post, na który wy odpowiecie odpisami, pojawi się wtedy kiedy wszystkie KP będą uzupełnione. Zatem od Was zależy kiedy to będzie. Ja post mam już oczywiście gotowy i oczekuję.

Zasady pisowni tradycyjne, ale pozwolę sobie je przypomnieć, tak właśnie dla zasady. Dialogi poprzedzamy i kończymy myślnikiem. Myśli poprzedzamy i kończymy tyldą. Dialogi i myśli piszemy kursywą. Proszę pamiętać... zero zmiany kolorów, zero zmiany czcionki lub jej wielkości... bez pogrubiania i podkreślania. Ważna treść a nie oprawa graficzna. Jesteśmy krasnoludami a nie elfami które ozdabiją się kolorowymi liśćmi.

Gramy na zasadzie łączonej - mechanika / storytelling. Walka głównie na docu, ale to jeszcze się ustali w trakcie rozgrywki. Rzuty wykonuję ja, po waszej deklaracji rzecz jasna.

Grafiki dozwolone, ale bez gigantycznych fotek na pół strony proszę. Ja będę dodawał sporo zdjęć i rysunków, większość w czerni i bieli. Jeśli macie tylko ochotę to możecie także wrzucać co tam się wam podoba. Wolna ręka.

Współtworzenie świata w granicach zdrowego rozsądku, ale jestem w stanie zaakceptować nawet poważną ingerencję postaci w otoczenie, jednak będą tego konsekwencje. Tworzenie fabuły też jest możliwe, ale poważniejsze kwestie rozwiązujemy na PW lub na docu.

Gdoc. z tym szatanem nie przesadzamy, tak by nam sesja nie stanęła ością w gardle. Wszystko z umiarem.

Odpisy. Ja daje swój post w poniedziałek lub wtorek, wy macie czas na odpis od środy do poniedziałku rano. Co ważne, to to że niezależnie od ilości waszych postów w poniedziałek rano, mój pojawi się na pewno... poczekam najwyżej do wtorku wieczór, jeśli bedę mógł. To oznacza że mój post pojawi się nawet przy minimalnej frekwencji z waszej strony. W takim wypadku przejmuję postacie, a gracz dostaje żółtą kartkę... wszyscy to znamy, zatem tu się nic nie zmienia.

Będę wrzucał posty nawet podczas mojego urlopu. Co prawda zniknę z innych sesji, w których biorę udział jako gracz, ale co do Sagi będe przygotowany, nawet jeśli będę postował z telefonu komórkowego lub laptopa który nie jest przeznaczony do rozrywki, ale kto mi cokolwiek może powiedzieć?

Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego... kolejna oczywista rzecz, ale to głównie informacja dla nowych użytkowników forum.

Avatary proszę przesłać najlepiej do mnie. Ja je przygotuję i wkleję gdzie trzeba. Dodam że, im większy avek tym lepiej. Proszę o fotki twarzy głównie, resztę i tak obetnę. Jak ktoś bedzie miał ochotę to sobie wklei swoją, całą fotkę później, już w trakcie gry, w swój post.

Link do doca: https://docs.google.com/document/d/1...Ql75071kI/edit

W pierwszym poście proszę o prezentację postaci. Czyli w sumie norma.
Dobrze... chyba wszystko. Jeśli macie jakieś pytania to zapraszam tutaj albo na PW.

Życze wszystkim miłej i satysfakcjonującej gry.
Szkoda czasu... gramy!!! Powodzenia.
 
VIX jest offline