Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2013, 16:07   #1
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze]Stary, zły świat.

Jak zdążyliście zauważyć sesja wystartowała, doca jeszcze nie podam bo nie ma potrzeby.
Jeżeli będę się obijał bez konkretnego powodu to podaję wam kontakt byście mogli postawić mnie na równe nogi:
GG: 13696357

Pierwszy post jak to pierwsze posty nic konkretnego do przygody nie wniósł, zaraz po tej krótkiej rozmowie z Mytnikiem rozpoczniemy dwie krótkie przygody zawarte w ,,Almanachu mistrza gry'' i ,,Księdze Zasad'' po czym rozpoczniemy kampanię ,,Ścieżki Przeklętych'' z odrobiną przerw na kampanię ,,Stary, zły świat'' tworzoną przeze mnie. Czyli taka pół autorska - pół gotowa sesja.

Na odpisy macie sporo czasu ale nie podaję konkretnego terminu ze względu na to ze odpisywać będę często (jeżeli w jeden dzień cała piątka wyrobi się z postami to na kolejny na 99% pojawi się mój post), prosiłbym też o brak magicznego ,,pojawiam się i znikam'', bo chcę tą kampanię prowadzić do jej końca a jak będziecie bez ogłoszeń znikać to sesja może runąć.

Edit: Uruchomiłem kości (w razie walki i jakiś tam sporów) i dodałem mapę Imperium. wystarczy wcisnąć napis ,,Sesje RPG'' w prawym górnym rogu.

Edit x2: Wasze postacie się nie znają, po prostu wszyscy czekaliście pod stanicą mytnika
A i jeszcze jedno, po obu stronach płynie rzeka dlatego nie możecie ominąć stanicy od tak. - przepraszam za tego faila (brak opisu w poście)
 

Ostatnio edytowane przez Mendorian : 24-07-2013 o 17:32.
Mendorian jest offline