Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2013, 19:20   #1
Goldberg
 
Goldberg's Avatar
 
Reputacja: 1 Goldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodze
Klasyczne przygody z Chaosium

Jakie sa, według was najlepsze przygody wydane przez chaosium (i nie tylko) do tego systemu....i dla czego?

1 - Horror w orient ekspresie - to taki mityczny gral :] niestety nigdy nie maiałem w rekach pełnego pudełkowego wydania przygody (astronomiczne ceny obecnie osiaga swoja droga) Mam tylko "podrecznik główny" wielowarstwowość tej przygody jest niesamowita, ot klasyka
2 - Compact Trails Of Tsathoggua - 2 luźno powiązane przygody, Granlandia i Kanada :] Taki klasyk z chaosium
3 - No Mans Land - I wojna światowa i cthulhu + film zaginiony batalion = jak dla mnie mistrzostwo
4 - Twierdza Wron - Polacy nie gesi tez swój jezyk maja
5 - Before the Fall - Innsmouth - pamiętacie co sie wydarzyło tam w 1928?? No wiec zapraszam do prologu
Ot moja personalna lista top 5....
 
Goldberg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem