Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2013, 19:48   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
[komentarze] Krew dla boga krwi

No to zaczęliśmy. Witam wszystkich.

Zaczęliśmy bardzo klasycznie, co jest celowe - Wasze postaci znają się od 2 tygodni i każdy w pierwszym poście proszony jest o opis nie tylko zewnętrzny postaci, a także o określenie jak poznali ją inni, ile się już o niej wiedzą. Ja nie napisałem nic, macie więc pole do popisu.

Zasad w pisaniu tylko kilka: 3 osoba czasu przeszłego, nic nie podkreślamy, nic nie pogrubiamy i nie kolorujemy. Dialogi najlepiej kursywą. Piszemy w terminach, kto nie pisze bez usprawiedliwienia, tego zjadają mutanty.

Czas na pierwszy odpis do poniedziałku.

Proszę uzupełnić awatary (zdecydowanie najlepiej avki 200 piskeli szerokości, tak ładniej, jak równo), w kartach postaci proszę o ekwipunek i mechanikę. W walkach rzucał będę głównie ja, chociaż może czasem poproszę o dopisanie wyników do postów. Ja w tej sesji będę unikał doca, Wam oczywiście nie bronię, o ile nie będzie wydłużał kolejek.

O czymś zapomniałem? Pytać śmiało.

No i życzę krwawej, ekhem, przyjemnej rozgrywki.
 
Sekal jest offline