Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2013, 20:42   #7
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Drodzy,

Pod wpływem otrzymanych już kart i moich własnych przemyśleń postanowiłem zmienić trochę cechy przy tworzeniu postaci. Nowe są już na stronie.

Obecnie wygląda to tak:

Walka wręcz
Strzelanie
Sprawność
Percepcja

Przekonywanie

Inżynieria
Pilotaż
Medycyna
Informatyka
Kradzież

Do rozdania 50 punktów.

1. Wytrzymałość > Sprawność - zmiana nazwy dla klarowności, wytrzymałość i tak zawierała w sobie sprawność i wysportowanie.
2. Naprawianie > Inżynieria - podobnie, by zakres obowiązywania cechy był szerszy i jaśniejszy.
3. Nowa cecha - Percepcja- doszedłem do wniosku, że mimo prostoty systemu nie może jej zabraknąć przy ewentualnych detektywistycznych epizodach
W związku z dodaniem nowej cechy pula zwiększyła się do 50ciu punktów.
4. Wyleciała Nauka(Inna) - nie ma sensu wydawać przydatnych punktów na wąskie "fabularne" specjalizacje. Jeśli jesteście np. biologiem, to starczy mi opis fabularny tego faktu i ja już zdecyduje jaką macie szansę o czymś wiedzieć

Osoby, które wysłały mi już karty niech nie wysyłają nowych. Gdy będziemy wiedzieli, kto się dostał jakoś to już sobie ustalimy.

Jednocześnie informuje, że lista broni, która pojawiła się na stronie jest listą roboczą, nadal jest jeszcze "ruchoma" i nie należy się na nic zbytnio nastawiać.

Wszystko co jest "ruchome" przestanie być ruchome ze startem sesji, więc nie musicie się bać, że w środku nagle zrobię przemeblowanie wszystkiego w co zainwestowaliście

@tom3k: postać tego typu, jak przedstawiłeś ją na PW jest ok, możesz rozwijać pomysł.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 26-07-2013 o 21:40.
Tadeus jest offline