Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2013, 12:47   #1
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
[Komentarze] One Shot At Glory

Witam wszystkich. Postanowiłem utworzyć przynajmniej wątek z komentarzami, ten sesyjny wyraźnie się opóźnia i pewnie będzie dostępny dopiero późnym wieczorem. Postaram się umieścić wasze postaci zgodnie z tym, co zostało mi przedstawione w konceptach. Większość zgrzytów mechanicznych wyjaśniłem z wami wczoraj, zapomniałem jednak wspomnieć, że będziemy korzystać z poniższego schematu rozwoju za punkty doświadczenia.

Attribute: 4 Experiences per dot
Merit: 1 Experience per dot
Skill Specialty: 1 Experience
Skill: 2 Experiences per dot
Ruling Arcanum: 3 Experiences per dot
Common Arcanum: 4 Experiences per dot
Inferior Arcanum: 5 Experiences per dot
Wisdom: 2 Experiences per dot
Gnosis: 5 Experiences per dot
Rotes: 1 Experience per dot
Willpower: 1 Experience per dot

Jest szybszy w czasie gry, pozwoli wam na zakup większej ilości fantów na początek.
Prosiłbym więc, żeby malkawiasz i TomBurgle wysłali mi zaktualizowane listy wydatków za XP.

Czekam w tym momencie jeszcze na materiały od dwóch innych graczy.
Dlatego sytuacja przedstawia się trochę chaotycznie.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline