Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2013, 20:45   #4
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Aschaar, ja pamiętam, że były kiedyś na moim podwórku z fantasy albo Kryształy Czasu albo Młotek. Jako, że KC były niestety źródłem ciągłego zgrywu moich koleżków, to grało się niemal wyłącznie w Młotka. KC zostały przez moja grupę wyśmiane...

Panicz, masz rację. Jeżeli chodzi o akcenty to krasnoludy mają szkocki. Gdzieś czytałem, że orki pochodzą z ludowych podań szkotów, niespisanej mitologii, którą chciał uchwycić dopiero chyba Tolkien w konkretną całość jako mitologię Wysp. Fatalny skrót, ostatnio tez czytałem w sieci jak ktoś napisał szkockie orki i chyba tak mi się zakodowało w nie tym kontekście co trzeba.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem