Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2013, 12:21   #8
Goldberg
 
Goldberg's Avatar
 
Reputacja: 1 Goldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodzeGoldberg jest na bardzo dobrej drodze
Aschaar -> czy ja wiem czy wszyscy bylismy mlodzi? Ja wlasnie zaczynałem studia. :P
Mitologiocznosc? Nie wypada powiedzieć inaczej? Dziwene - nie bede idealizowal wladcoiw zimy - ale dla mnie to jest naprawdę esencja czystego warhammera, takiego czystego rpg...wiesz ja mysle ze to co dzieje sie teraz - własnie marginalizowanie takich rzeczy jak JG i WZ jest na topie - wszystkie te indi kupy, mangi , pokemony i inne straszyszydła....nieee - ja nadal wole sesje z jakimis fajnymi rekwizytami (teraz nie muszę juz mamie krasc kawy zeby zrobic list) niz jakies indi niewiadomo co (wyobrazcie sobie ze jestescie mgłą) ale - czym skorupka za młodu....
Owszem JG i WZ nie było idealne, MiM tez nie - ba pamietam jak go wydawano - juz wtedy kazdy narzekał (ale go czytał) no i nie zapominajmy ze nikt nie zrobiuł nic lepszego.
Wyobrażasz sobie na polskim rynku takie magazyny jak DRAGON, DUNGEON, HAMMER - magazyny wychodzą w USA od lat...hmm 80 prawie w niezmienionej formie. Nie ma tam miejsca na żadne mangowe mizgi, indi kupy czy co innego - czyste mięso do D&D/Warhammera
 
Goldberg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem