Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2007, 15:36   #1
Dakkon
 
Reputacja: 1 Dakkon ma wyłączoną reputację
[DnD] Planescape rekrutacja graczy

Wiedz, że teraz i na zawsze, ten, który kiedyś władał Thanatos już nie istnieje. Ostatni władca tego miejsca odszedł i już nie powróci. Matka Zemsty, Pani Nie-życia, rządzi tu teraz, i rządzic będzie przez wiecznośc. Moja wola jest teraz prawem w Thanatos, bo to odtąd moje królestwo. Niech żadna dusza, śmiertelnik, lub inne stworzenie niemówi o przeszłym władcy już nigdy, niech żadne słowo pisane, nigdzie w całym świecie, w przeszłości czy przyszłości, niezapisze więcej jego fatalnej nazwy. Niech to będzie ostatni moment, w którym którakolwiek z istot usłyszy jego imie. Ostatni głos, który wypowie jego imię należec powinien do jego kata i tak oto ja wypowiem je poraz ostatni: "ORCUS!"

Zapraszam wszystkich na dosc dlugawa sesje w swiecie Planescape, bedzie skaknie przez portale, swietna zabawa, duzo watkow, niesamowite zwroty akcji i jeszcze raz swietna zabawa

Postaci potrzebuje okolo 6, poziomy to tak w granicach 9-14, postaram sie zorganizowac ciekawe potyczki i wiele roznych bajerow wiec przydadza sie wszelkie lotrzyki bardy wojacy magowie itp

wymagane
Imie postaci
rasa (wszelkie dostepne w DnD i nie tylko)
klasa (wszelkie dostepne w DnD)
opis bohatera, wyglad charakter, historia (oraz frakcja do ktorej nalezy i dlaczego, o ile nalezy do jakiejs)
statystyki (standard 32 punktow na rozdanie, z 8 startowymi we wszystkich statach)
zdolnosc i umiejetnosci, atuty
ekwipunek, jezeli postac posiada jakies magiczne urzadzenia badz gadzety czy bron/zbroje nalezy podac skad ja ma w historii postaci
ewentualnie PW, KP rzuty chociaz mozemy sie bez tego obyc

dodam ze startujemy w Sigil (klatce lub ulu jak kto woli) postacie sa juz rozwiniete wiec jakas ciekawa historie mozna walnac, czekam na karty postaci z niecierpliwoscia
 
__________________
"Z zawodu jestem rzeźnikiem, ale bycie poszukiwaczem przygód niewiele się od tego różni. Poprostu mięso, które teraz siekam tasakiem, trochę mocniej wierzga"
Dakkon jest offline