Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2013, 12:14   #13
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Viseńczyków ci u nas dostatek A w ogóle miło mi Was wszystkich widzieć; cieszę się, że mimo, iż nie udało nam się dojść do końca przygody to nadal jesteście zainteresowani grą ze mną.

Miejcie tylko na uwadze, że jedną postać mogę wziąć, a drugą nie - ostrzegam na wstępie. Tyczy się wszystkich znajomości.

Mułów oraz paszy też nie musicie kupować; będą. Jeśli ktoś chce znać udźwig zwierząt pod wierzch lub pociągowych, oraz statystyki zwykłych zwierząt (np. psów, jastrzębi, węży), niech szuka tego w Księdze Potworów (pierwszej).

Ekwipunek
najlepiej rozpisujcie na docu, bo i lepiej widać niż w karcie, i łatwiej potem skopiować do panelu sesji, czego wymagam.


UWAGA! Mam już trochę kart i sporo z nich bardzo mi się podoba. Możliwe więc, że zakończę rekrutację tydzień wcześniej.

UWAGA 2:
wyklarowała się sytuacja z graczami kampanii, więc magów/zaklinaczy jednak robić nie można - mamy trzech. Jeśli ktoś jest już w trakcie tworzenia historii dwuklasowca to proszę o podesłanie od razu - powiem czy w ogóle jest szansa i sens.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 30-07-2013 o 13:18.
Sayane jest offline