Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2007, 18:29   #9
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Rhamona
Moim zdaniem, jeśli mogę je mieć, powinieneś się odezwać w sesji. Reakcja otoczenia jest zawsze. Miło by nam było gdybyś napisał cokolwiek, chociażby, że wyszło słońce i pierwszy raz od tygodnia w oknach pojawiły się promienie.
Inaczej ta sesja padnie...
Cytat:
Napisał Ratkin
E tam padnie! Gawożcie sobie gawożcie - my się w tym czasie pobujamy po okolicy 8)
Jak mówiłem - na realiach LA, czyli nawet pogodę moglibyśmy podpiąć pod obecną prognozę. (Tylko anomalie na potrzeby sesji zmienić.)

Cytat:
Napisał Ratkin
Sprawa do Solfa jest taka: zakładam że z pomocą Krakova moja postać odprawiła rytuał z użyciem Materii 4 (zmienianie elementów w inne) Pierwszej 2 (jakby czegoś nam naprawdę brakowało wygrzebywaliśmy to i tak z zapasowych), oczywiście używając stosownej umiejętności czyli jak się to tam zwało Techniki do obniżenia sobie ST itd.
Żeby obniżyć ST, trzeba mieć Kwintesencję. Można ją odliczyć z KP (Karty Postaci).

Cytat:
Napisał Ratkin
Takie sprawy jak magija załatwiamy tu w komentach czy na pw?
Tu.
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline