Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2013, 13:30   #3
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Tak, jednak nie chciałem nawiązywać do Malborka, bo wiele osób nie skojarzy...

Raczej byłyby to przyszły rok - choć jest 11 listopada - poniedziałek co tworzy długi weekend. Pogoda może nie być już bajeczna (choć widząc to co się dzieje z pogodą to bym się nie zakładał)... Wakacje mogą nie być dobre z powodów wakacyjnych - wiele osób wyjeżdża na urlopy i jest zamieszanie. Celowałbym ewidentnie w długi weekend - kilka jednak ich jest w roku. Może nawet po prostu w jakiś weekend - tyle, ze trzeba będzie poświęcić dwa dni urlopu nie jeden...


Bardziej badawczo "co o tym sądzicie" niż "kiedy" w tej sondzie.


Jak ktoś dysponuje jakim rancho to mogłoby toi być u kogoś na chacie - ja niestety nie mam takich możliwosći w Polsce, więc nie proponowałem.


PS. Myślę, że można by spróbować stworzyć jakąś "strefę małego RPGowca" - bo jednak posiadanie dzieci zobowiązuje... I między innymi dlatego pomysł był na domek / daczę a nie namioty - aby mieć dostęp do jakiejś sensownej bazy sanitarnej...

To jest luźny pomysł do dyskusji...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 05-08-2013 o 13:33.
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem