Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2013, 08:53   #5
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ostatnio tworzyłem postać magicznego wojownika w Iron Dynasty i pomyślałem, że wrzucę tutaj swój pomysł na wariant mocy pocisk.

Otaboru - "wodne kule" - mag skupia przed swoją dłonią wodę ze swojego otoczenia. Może ona pochodzić z konkretnego źródła, jak i również być wysysana z samego powietrza. Gdy ilość wody się zwiększy, zostaje ona natychmiast wystrzelona w kierunku wroga. Działa jak pocisk ale nie zadaje groźnych obrażeń.

Inochi no mizu - "woda życia" - Inny wariant pocisku, tym razem bez wystrzeliwania. Rzucający zaklęcie wysuwa dłoń przed siebie i wykonuje gest jakby strzepywał paproch z palca innym palcem. W tym samym momencie w konkretnych punktach ciała ofiary zbiera się duża ilość wody, która w chwili "strzepnięcia" eksploduje rozrywając część wnętrza ofiary. Oczywiście to zaklęcie zadaje już normalne obrażenia.

Ciekaw jestem jak wam się podoba mój pomysł na dwa zaklęcia oparte na pocisku Trzecie co wybrałem dla mojego bohatera to zaklęcie zdejmujące poziom wyczerpania, ale tego nie ma co szczególnie opisywać, bo zwyczajnie bohater umie regulować przepływ wody w swoim organizmie tak by poczuć się lepiej, lub przywołuje mniejszą ilość wody którą sam się oblewa i "otrzeźwia".
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem