Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2013, 00:46   #3
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Witam

Z chęcią bym się skusił na dołączenie do sesji. Myślałem kiedyś nad postacią studenta i nawet coś tam się już urodziło. Po drobnych przeróbkach mógłby się wpasować jako uczeń czarodzieja czy jakaś inna wysoce podatna na spaczenia klasa. Oczywiście będzie to człowiek z imperium. Niezbyt jestem przekonany do mechaniki procentowej ale mam ostatnio dobre dni i z chęcią dam jej szansę. Bardzo podoba mi się deklaracja dotycząca odchodzenia od mechaniki na rzecz narracji kiedy to konieczne (dobrze odczytałem?).

Przez forum grał bym pierwszy raz więc dokładnie nie wiem jak to ogarnąć ale nie przewiduje z tym większych problemów (zawsze będę mógł pytać). Mam nadzieję że mój chwilowy brak obycia nie będzie zbytnio wadził.
Jeśli wykiełkują jakieś pytania to będę pisał na priv albo w wątku, a w razie pytań do mnie postaram się odpowiedzieć w jak najkrótszym terminie.

Historię i wstępną kartę postaci postaram się podesłać w przeciągu kilku kolejnych dni.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline