Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2007, 20:14   #6
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał denis
Napisz tylko w jakiej konwencji i kiedy bedzie sie działa akcja ..
no i czy koncepcja młodego faszysty wadzi za bardzo
" zydzi , vampiry , czarni i wilkołaki - to zrodło zła na swiecie " ...
Podane.

Dostępne postacie: ludzie.
Idea faszysty? Ale będziesz miał wtedy trudne życie; ze względu na poglądy.

Cytat:
Napisał Szermierz
Ciekawa koncepcja i byłbym zainteresowany. Robimy standardową kartę łowcy, maga czy robisz story?
Karta Łowcy - wg tworzenia Karty Śmiertelnika, Numina dozwolona, choć mało polecana. (Zbyt duża nienormalność może być szkodliwa.)

Cytat:
Napisał Szusaku
Uwaga1: Nie znam swiata mroku (czytalem tylko pare recenzji i artykulow) ani nie mam podrecznika jezeli to problem prosze o odrzucenie mojej kandydatury na gracza.
Właściwie, to jest doskonała. Bylebyś tylko znał klimat narracji i ŚM - zasady tworzenia postaci podam.

Cytat:
Napisał Szusaku
Uwaga2: Postac jaka mialbym na mysli to pracownik biblioteki Uniwersytetu Jagiellonskiego. Orientuje sie on, ze w czasie kiedy zginely slyne manuskrypty Kopernika z zasobow biblioteki zginelo wiele cennych sredniowiecznych manuskryptow, ktore mozna by uznac za okultystyczne (traktaty o wampirach i wilkolakach, notatki o dziwnych kultach). Podejzewa ze to one byly wlasciwym celem zlodziei. Szczesliwie z powodu przeprowadzki biblioteki czesc tekstow nalezacych do tej grupy nie padla ich lupem. Wglebiajac sie w ich lekture i urachamiajac pewne znajomosci zaczyna sie domyslac istnienia swiata mroku ...
Cytat:
Napisał denis
Bosz ... tylko nie UJ !!


Może być. Ciekawe.

Cytat:
Napisał Szusaku
Uwaga3: Poniewaz przebywam za granica i komputer do ktorego mam dostep nie ma polskich znakow nie moge z nich korzytsac ... j.w. jezeli to problem prosze o odrzucenie mojej kandydatury.
Hm, nie można na pewno używać polskich znaków? Myślę, że jednak się da, tylko musiałbyś pogrzebać w ustawieniach - o ile to Twój "PC" (Personal Computer).
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline