Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2013, 23:05   #3
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Nie nie czytałem Necessary Evil, świat został mi przedstawiony przez Brilchan'a i wiem że coś podobnego istnieje tylko nie zagłębiałem się w to zbyt mocno
- uniwersum jest pół autorskie, jest sporo zapożyczeń z innej gry, ale mam pozwolenie je wykorzystać. Ogólne założenie jest podobne, ale zdecydowanie fabułę i elementy świata poukładam sam
- z kanonicznych nie żyją: Kapitan Ameryka, Hulk, Hawkeye, Black Widow, Thor, Ant-man, Wasp, Black Panter, niemal wszyscy X-mani. Tony Stark nie jest już Iron Man'em i jest niegrywalną postacią. Fantayczna Czwórka żyje, ale jest poza wymiarem i są niedostępni. Spider-man, tutaj Black Spider, jest już zajęty. Co do innych są żywi, ale zrezygnowali z bycia bohaterami, więc można brać ich śmiało.
- Przede wszystkim Doctor Doom ma władzę na rynku militarnym i technologicznym, zamiast ipoda, masz doompoda. Loki włada w Asgardzie. Hydra utworzyła neonazistowskie państwo w Europie, a w Stanach mamy strefy strefy wpływów, co najważniejsze na niemal całym zachodnim wybrzeżem włada Kingpin. Co do kolejnych stref mam jeszcze pewne braki w mapie i będę je w miarę możliwość uzupełniał.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline