Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2007, 20:54   #3
Felix
 
Felix's Avatar
 
Reputacja: 1 Felix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodze
odziany w białą szatę i przykrawającą ją również białą peleryną stał w bezruchu pod ścianą.wydawał sie oschły,nie okazywał żadnych emocji wydawał sie dzięki temu gotowy na wszystko i niemal niemożliwe wydawało by sie go zaskoczyć.gdy spojrzał na Seifera poczym odrzekł mu równie suchym i pustym tonem jakiego można sie było spodziewać.

-dobrze słyszałeś.odesłałem wiele demonów ale jeżeli myślisz że na tym kończy się to co mogę zaoferować to sie mylisz.tak odsyłam demony ale i mogę cie wyleczyć w przypadku gdybyś był ranny,mogę też staną do boju jednym ruchem ręki odgarnia na chile miecz skryty pod peleryną co prawda nie dorównałbym ci w walce a i doświadczenie w tej dziedzinie marz większe,poza tym nie preferuje walki w zwarciu ale nie znaczy to że nie umiem walczyć

peleryna ponownie zasłania miecz który widoczny był tylko na chwile.Albrecht nie spuszczał oka z Seifera podczas gdy mówił do niego ale teraz jego spojrzenie padło na resztę towarzyszy.oceniał ich podatność na chaos a jego wzrok padł kolejno na wszystkich.
 
Felix jest offline