Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2013, 17:29   #13
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Piątka wygląda znajomo, chyba moja. Dla tych, którzy na nią głosowali- wasz gust ssie, aczkolwiek jest mi bardzo miło z tego powodu

Dziękuję współzawodnikom za konkurencję na poziomie (przeważnie wyższym od mojego, serio tak uważam, mimo wyników), głosującym za to, że im się chciało (wielki szacun, jak widać łączna ilość "w pytę znaków" zniechęciła innych, ale wy byliście twardzi. Bardzo fajnie, takich ludzi nam trzeba, takich ludzi lubimy i szanujemy.), no i wielkie "dziękujemy" dla organizatora, bo inicjatywa naprawdę godna pochwały i wyróżnienia "przodownika pracy inicjatorskiej LI" (albo "trzodownika", to już do wyboru masz, Aschaar).

Dobrze było dostać impuls do napisania czegoś pozasesyjnego, apeluję o więcej. Ale jak dla mnie to bez nagród może być, sam szacun ludzi LI mi wystarczy.

Aha, i tak na serio to bardzo dziękuję tym, którzy zagłosowali na piątkę. To na początku to był taki żart mający podkreślić, że nie jestem zadowolony ze swojej pracy, bo jak zwykle mogło być lepiej. Także nie obrażać mi się czasem, moi mili Wasz gust nie ssie, jest po prostu nieco spaczony, to wszystko.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem