Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2007, 11:33   #7
Szusaku
 
Reputacja: 1 Szusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwu
Witam ponownie

Cytat:
Bylebyś tylko znał klimat narracji i ŚM - zasady tworzenia postaci podam.
Co do klimatu - nie ma problemu zebym przeczytal pare opowiadan lub przygod w realiach SM ... mysle ze dam sobie rade. Wczoraj przegladalem artykul o SM tutaj na LI gdzie sa podstawy tworzenia postaci, wiec z Twoja pomoca nie powinno byc zle.

Cytat:
Hm, nie można na pewno używać polskich znaków? Myślę, że jednak się da, tylko musiałbyś pogrzebać w ustawieniach - o ile to Twój "PC" (Personal Computer).
Tu niestety sprawa wyglada troszke gorzej. Poniewaz najczesciej korzystam z komputera uczelnianego, do ktorego praw administratorskich nie dostane (mam porostu terminal a dostepu do serwera nikt mi nie da ). Wiec na polskie znaki nie za bardzo jest co liczyc. W domu moglbym poszamanic troche na swoim komputerze i je ustawic, niemniej jednak wiekszosc czasu spedzam na uczelni ... Poniewaz sam wiem ze czytanie tekstu bez ogonkow jest czasami bardzo wkurzajace, dlatego rozumiem jezeli moja kandydatura poleci z tego powodu.

Co do czestotliwosc pisania postow, jak juz sie zorientowalem szczegolnie istotnej w PBF, to sadze ze bede mogl pisac srednio trzy razy dziennie (kolo poludnia, po poludniu i wieczorkiem).

Pozdrawiam
Ps Jezeli masz jakis link do tekstu, ktory szczegolnie dobrze oddawalby klimat SM, to chetnie rzuce okiem.
 
Szusaku jest offline