Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2013, 14:40   #6
Kitsu
 
Kitsu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputację
Nemet przez otwarte drzwi karczmy obserwowała pochód wojska. Dowódca na karym ogierze prowadził, za nim na nieco mniejszych, ale nadal potężnych koniach równo w szyku jechali jego zastępcy oraz doradcy, a dalej na gniadych, kasztanowatych i siwych rumakach reszta rycerzy. W porównaniu z nimi krnąbrna klaczka, którą wynajęła wcześniej bardziej przypominała kuca niż konia. Dziewczyna siedziała na wprost wejścia, a kaptur nie przysłaniał już jej pięknych, rudych włosów. W pewnym momencie jeden z żołnierzy spojrzał w jej kierunku. Jego oczy oraz oczy Nemet się spotkały. Trwało to raptem ułamek sekundy i dziewczyna nie była pewna, czy mężczyzna ją rozpoznał czy nie. Wojsko ruszyło dalej.
- Tamta dwójka zgodziła się Pani wysłuchać, ale podziękowali za piwo. Nie piją alkoholu. - kelner stanął nieoczekiwanie nad Nemet.
- W takim razie proszę postawić to piwo komuś kogo można tutaj wynająć jako ochroniarza z informacją ode mnie iż szukam ochotników do pewnego zadania i jestem w stanie hojnie ich wynagrodzić.
Rudowłosa podniosłą się ze stołka barowego i podeszłą do stolika przy którym siedziała dwójka elfów.
- Nazywam się Nemet Drageor i szukam osób, które pomogły by mi w bezpiecznym dowiezieniu transportu skór z Przystani do Vivek. Zadanie polegałoby na ochronie skór przed kradzieżą przez okolicznych bandytów, którzy zrobili się dość bezczelni, a straż miasta nie ma zamiaru z tym nic zrobić. Proponuję po 2 sztuki złota na każde z was teraz i po kolejne 7 sztuk złota po wykonaniu zadania. Razem to będzie 10 sztuk złota na osobę.
usiadła przy stoliku i czekała na ich odpowiedź.
 
__________________
Kto kocha, ten czuć powinien i przeczuwać, a kto nie odgadnie serca kobiety, ten go nie wart.
Kitsu jest offline