Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2013, 11:11   #8
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
-Dobra przygoda zawsze jest w cenie-rzekł z uśmiechem bard-Zwą mnie Gilbert Teres, miło was poznać. Nie jestem może jakimś mistrzem walk, ale w najgorszym wypadku umilę wam wypad swoim występem- Słysząc to i widząc u pasa rozmówcy, pięknie wykonaną, na oko bardzo lekką i ostrą szablę nie było pewne, czy mężczyzna mówiąc o mało wprawnej ręce do walki mówi szczerze, czy po prostu woli otwarcie nie wychwalać swoich zdolności szermierczych.

-Płaca osobiście mi też odpowiada, chociaż zastanawiam się czy...bez urazy Pani...handlarkę skór stać na taki wydatek. Opłaci Ci się wynajem trzech osób do ochrony przy zarobku z targu? Osobiście nie wiem za ile udaje Ci się je sprzedać. Tak czy siak jeśli była byś zainteresowana to służę uprzejmie-Gilbert skłonił głowę w geście zgody na wyprawę.

MG
Po chwili do stolika dosiadł jeszcze wielki, rosły mężczyzna z wielkim mieczem.
-Osobiście widząc waszą cherlawą grupę czuję, że bez porządnego wojownika daleko nie zajedziecie. Zgłaszam więc swój miecz do waszej wyprawy. Może przy okazji zaciągniemy kilku tych oprychów do miasta, to się pewnie i jakaś nagroda od miejskiej straży powinna znaleźć.

Chwila ciszy wyraźnie wprowadziła wojownika w lekką irytację. W końcu zdjął z siebie swój ciężki hełm przesłaniający jego twarz. Okazał się być osobę z pół-orczej rasy. Nie często się ich widywało w tym świecie, jednak jeśli już to byli to wyjątkowi bohaterowie

 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 28-08-2013 o 11:22.
JPCannon jest offline