Wątek: Hellfrost
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2013, 11:48   #2
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Dla mnie świetny setting pozwalający spokojnie prowadzić równie dobrze sesję full heroic, jak i mocno odzierające ze słodkości dark fantasy. W dodatku tak jak już wspomniałeś ma masę dodatków, w tym część darmowych. Mam wrażenie, ze jest to flagowy setting ze stajni Triple Ace Games i przyznaję, że dbają o niego naprawdę świetnie. Nie dawno widziałem wydanie 500 stron przygód, kampanii i dodatków do tego świata wydane w twardej oprawie miód! Zresztą już oglądając arty z tej gry aż chce się chwycić za kości.



Bardzo polecam Myślałem nawet nad zrobieniem sesji forumowej w tym świecie, ale chwilowo mam dużo sesji fantasy już

Polecam też zajrzeć na oficjalną stronę settingu i obejrzeć masę darmowych materiałów
Hellfrost | Triple Ace Games
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 28-08-2013 o 11:53.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem