Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2007, 02:03   #4
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację
Wątpię abym spadał akurat z nieba, ale mniejsza o to. Również nie będe polemizował nad zmianami które chciałbym zastosować.

Bardziej interesuje mnie jak widzisz swoją postać. W kontekście wyboru postaci jaki rodzaj gry Ciebie interesuje? Na jakim etapie chciałbyś grać tę postacią?

Analogiczne pytania tyczą się De Fou. Kim chciałbyś zagrać?

Spróbujcie odpowiedzieć na pytania:
Kim chce zagrać?
Dlaczego chce zagrać taką postacią?
Czego oczekuje od gry?
Czego wolał bym uniknąć w grze?
Jakie wątki chciałbym poruszać w grze?

Na tym etapie interesują mnie zaledwie Wasze preferencje oraz wiedza. A także oczekiwania. To dla mnie bardzo wazne, gdyż chciałbym uniknąć rozczarowań.

A propos - myślę że nabywanie orientacji w temacie Japonii poprzez anime i inne Kenshiny jest tak samo dobre jak nauka historii starozytnej powszechnej poprzez serial "Hercules".

Dobrej nocy

Mariusz

P.S. Ach mechanika... Proponuję abyśmy jednak docenili starania twórców tej gry i trzymali się mechaniki. Więc kiedy będzie to konieczne poprzydzielacie punkciki, kropeczki, gwiazdeczki czy co tam będziecie chcieli.
 
Junior jest offline