Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2013, 20:36   #9
Janosz
 
Reputacja: 1 Janosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumnyJanosz ma z czego być dumny
Widzisz, chodzi mi o to, że np biorąc jakiś gotowy statek trzeba się naszukać aby znaleźć takie dane jak np. min liczebność załogi koniecznej do funkcjonowania okrętu, max liczba pasażerów nie ograniczająca jego zasięgu (nie nadwyrężająca SPŻ). Te dane na pewno gdzieś są, ale danych w tabelach jest tak wiele, że nie chce się szukać. Myślę, że kiedy się już z tym wszystkim opatrzeć nie sprawia to już takiego kłopotu niemniej na początku trochę przeraża

Jeszcze raz napomknę o braku opisów statków... Wiele z nich to, unikaty przerabiane tysiące razy przez właścicieli (choćby statek na którym lecą BG na początku "Paradyzji") Można powiedzieć, że opisy statków wyglądaja trochę tak:
Statek jest... jaki każdy widzi i do tego 3x A4 tabelek.

Nie gniewaj się, tak trochę się czepiam, bo o ile mechanika zaproponowana przez Ciebie jest bardzo dopracowana i jak przez nią przebrnę może mi się spodoba o tyle niektóre opisy są potraktowane po macoszemu ale to temat na inną część forum chyba

p.s.
Bardzo mi się podoba dział z obcymi, gdzie każda opisana rasa ma wszystko co potrzeba (choć przydałoby się sortowanie wg alfabetu). No i widać że to obcy, a nie taki sobie człowiek ze szczypcami więc ma +2 do podszczypywania i +1 do wyciągania gwoździ...
 

Ostatnio edytowane przez Janosz : 08-09-2013 o 20:44.
Janosz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem