Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2013, 14:04   #7
FrozenShade
 
Reputacja: 0 FrozenShade może tylko marzyć o lepszym jutrze
Jest wielkim problemem czytać o każdej produkcji typu farma.

Cytat:
ale z tego co wiem to zupełnie coś innego
'z tego co wiem' != 'wiem bo sam widziałem'
Farmerama ma (podobno, według graczy ZI) inną koncepcję niż Zielone Imperium/Wolni Farmerzy. Koncepcja mojej gry jest częściowo zapożyczona z ZI/WF co jednocześnie czyni ją inną niż Farmerama.

"kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu" - tu chodzi o betatesty.
Nie masz ochoty pomóc? Idź graj w Farmerame, wolę mieć na becie mniej osób ale takich ze szczerymi chęciami, nie marudzących i piszących że 'ta gra nigdy nie będzie lepsza niż ......'.

Po wydaniu gry nie będę rozmawiał z każdym graczem z osobna, nie myślisz chyba, że będę siedział na forumowym czacie i namawiał każdego z osobna do założenia konta w grze. Nie będę się rozczulał nad gimnazjalistą, który 'spodziewał się czegoś innego' lub prowadził za rączkę dzieciaki, które maja problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Będzie strona główna, screeny, fanpage na facebooku, będą artykuły na portalach i faq na forum gry. Tam sobie każdy poszuka informacji, będzie ktoś chciał sam sprawdzić to sobie założy konto. Na stronie głównej oczywiście dostanie pobieżny opis, bez zagłębiania się w szczegóły gry - on ma się tylko dowiedzieć, że to jest farma, sadzenie roślin, rozbudowa, rywalizacja, współzawodnictwo itp itd. Przekonywanie na siłę nie jest dobre.
 
FrozenShade jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem