Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2013, 14:22   #8
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Oh, ależ się unieśliśmy dumą tfurcy...

Nie napisałem, że ta gra "nigdy nie będzie lepsza niż..." Chciałem to w jakiś sposób wybadać, ale się nie udało. BO:
Cytat:
Będzie strona główna, screeny, fanpage na facebooku, będą artykuły na portalach i faq na forum gry. Tam sobie każdy poszuka informacji,
póki co tego nie ma - wiec muszę szukać informacji gdzie indziej. I jak widzę - nawet z tym wydawałoby się prostym aspektem - są problemy.

Każda produkcja i twoja nie jest tu żadnym wyjątkiem - będzie porównywana z tym co już jest, a suchy, pobieżny opis ściągnie co najwyżej nolife'y i gimbazę klikającą we wszystko jak leci. Nikt przy zdrowych zmysłach nie instaluje wszystkiego jak leci, tylko po to, aby sprawdzić, czy produkt mu odpowiada...
Ale to w sumie nie mój problem.


Powodzenia, bo coś czuję, że baaardzo będzie ci potrzebne.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem