Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 00:11   #4
Maczek
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
To najpierw trochę organizacyjnych o których nie napisałem. Postacie przesyłacie mi na pw. W tym wypadku historia jest troszkę ważniejsza niż w Kamienicy. Nie chciałbym jednak abyście pisali mi powieści epickie. Postarajcie się zawrzeć w nich to co najważniejsze. Oczywiście taka drużyna będzie bardzo kłopotliwa i mam nadzieje że te kłopoty będą. Dlatego bardzo ważne jest abyście dobrze opisali charakter waszej postaci. Jakieś cele dążenia.

Miejsc jest 4. Jeśli się zdarzy że będzie więcej chętnych. Decyduje najbardziej kolejność zgłoszeń, ale jak ktoś poda ciekawą postać, na pewno miejsce się znajdzie jeszcze jedno. Oczywiście oceniał będę ja ale postaram się dać jakieś argumenty dlaczego akurat ta postać mnie urzekła.

Nassair. Nie widzę tego. Podejrzewam, że nie będą współpracowały. Dlatego napisałem (po edycji) że to będzie akcja pod przykrywką (niekoniecznie z deklem na głowie). Poza tym wszystko jest możliwe. (takie moje małe motto)

EDIT: jeszcze drobiazg. jak ktoś ma chęć grać to prosziłbym sie tu wpisać aby inni wiedzieli ile jest mniej więcej osób. obecnie zadeklarowało się już 3 graczy. jak pójdzie tak dalej zaczynam sesję jutro wieczorem. jak nie uzbieram graczy to poczekam kilka dni jescze.