Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2013, 12:29   #4
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Asenat Zobacz post
To Ci dam kawałek, nie będę żałować, nooo...

Opcja grania babą jest. Może być dzika - w tym wypadku lokujecie postać obok Mocnego Dicka w wydarzeniach za Murem (przynajmniej obecnie). Może też być pani z górskich klanów - w tym przypadku dołączycie do wron w Leśnej Strażnicy.

Ale, jako się rzekło, w pierwszej kolejności potrzebujemy wrońców. A one to mają to do siebie, te wrony, że oprócz chodzenia w twarzowej czerni są facetami. Wszystkie.
Będę mencizną! Już nawet mam dwa koncepty XD
Powiedz mi tylko co powinnam poczytać, czy w ogóle coś powinnam czytać, jeżeli chcę zostać się wrońcem? Mogę założyć, że przybywam z Nienacka i nie wiem co się dzieje fabularnie? Czy jednak coś tam, gdzieś tam muszę doczytać i się wpleść?
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline