Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 10:28   #24
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Dobra jak wszyscy tak z tym piwami to ja też.
Kolejka dla wszystkich! Za co? Za świetną, wspólną zabawę i za genialne odgrywanie postaci Mam nadzieje, że dalsza współpraca będzie równie owocna, albo i jeszcze bardziej.

Cytat:
Napisał pannamaslo
Czy nie ma w drużynie złego charakteru, który mnie poprze Ciężko być złym w grupie dobrych
Nie martw się masz moje pełne wsparcie duchowe (gorzej z moją postacią) Ja też wiem, jak to jest być tym złym w grupie dobrych A z doświadczenia wiem, że ci dobrzy źle kończą w przeciwieństwie do tych złych

Cytat:
Napisał g_o_l_d
Dakkon czy czujesz się jakbys dał załadowane i odbespieczone AK- 47 pięciolatkowi?
Dakkon ja na twoim miejscu zacząłbym się bać. Biorąc pod uwagę, fantazje członków drużyny, to źle się skończy Ale ogólnie pomysł mi też się podoba W końcu będzie można się popisać.
 
Markus jest offline