Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 13:25   #3
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Rhamona, podejmujesz się moim zdaniem bardzo trudnego zadania, ale wierzę, że Ci się uda. Ten klimat ciężko jest oddać, a tym bardziej stworzyć historię postaci, która w tym klimacie żyła. Graczy czeka tu ciężkie wyzwanie, a przecież oni będą tu budować opowieść.

W filmie nie wiemy właściwie nic o przeszłości głównych bohaterów filmu, co moim zdaniem dodaje im indywidualności. To ludzie żyjący teraźniejszością, kierujący się impulsem chwili, nie myślący co będzie jutro. Ważne jest to co czują i czym się kierują. Są też niewątpliwie pozytywnymi bohaterami, ich cel jest szczytny, choć metody niekoniecznie (Uspokój się stary człowieku - później będziesz siebie nienawidzić.). Tu pojawia się następny problem, bo postać nie jest krystalicznie czysta, ale ma ideały. Trzeba naprawdę się przyłożyć i stworzyć taką postać, która nie będzie przyjmowała swojego bohaterstwa z patosem - po prostu robi to, co powinna robić.

Taką postać ciężko jest odgrywać, ale mam nadzieję, że wyjdzie dobrze, ponieważ ten temat jest bardzo ciekawy. Pomyślę nad postacią, choć nie jestem pewien, czy będę miał jakiś dobry koncept.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline