Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 13:42   #5
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
To od zamieszczanych tu opisów postaci, będzie zależała wysokość poprzeczki. Gracze sami sobie wyznaczą poziom. Nie chciałabym tuż na samym początku, popadać w jakąś skrajność, bo inaczej ta sesja nigdy nie dojdzie do skutku.

Nie trzeba ograniczać się jedynie do profesji głównych bohaterów z filmu. Przecież tło pełne jest niesamowicie jaskrawych postaci i bynajmniej nie chodzi mi tu jedynie o tego żółtka. Nie będę podsuwać tutaj pomysłów, bo potem będziecie starali się zrobić coś bardziej oryginalnego, co nie zawsze jest najlepszym wyjściem.

Proponuje na początek włączyć sobie film, zgasić światło i wciągnąć się w klimat, studiując bardzo uważnie wątek intrygi, przewijający się przez wszystkie trzy obrazki.


Cytat:
- Z wielką przykrością, muszę zwrócić uwagę na twoją impulsywność, która skłoniła cię do wyboru tak rzucającego się w oczy i niepraktycznego środka transportu. Może pan protestować, panie Klump, ale musi pan przyznać, że osiągi tego Ferrari są niebotyczne. Pod maską znajduje się silnik o mocy cyklonu. Pozwól, że wyłożę ci, jak niestosownym pomysłem zdaje się być twój wybór. Jakżesz w tym oto pozbawionym przyzwoitego bagażnika i bardzo krzykliwym samochodzie, mamy przewieźć nasz martwy ładunek? Ciekawa hipoteza warta szybkiego wyjaśnienia.
* * *
- Przepełnia mnie stan zdziwienia, graniczący z lękiem!
- Mów gdzie Roark zabiera dziewczyny, albo ci odetnę głowę. I mów po ludźku!
- Odpowiedź jest rolna, nawet agralna... farma!
 
Rhamona jest offline