Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2013, 12:31   #1
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Komentarze - Bez pierdolenia...

Witam wszystkich Graczy.

Nie podzieliłem Was celowo na grupy, by dać Wam samym podjąć decyzję, czy chcecie być chłopakami Złego czy Zdzicha. Co jednak ważne, po każdej ze stron musi być Was tyle samo w rozumieniu sztuk.

Owszem, niektórzy z Was pisali w historiach jak to robią dobrze jednemu czy drugiemu szefowi, ale nie sądzę by było to najważniejsze. Imię zawsze można zmienić.

Pilnujcie tego, by w ostatecznym rozrachunku nie wyszło, że gracie np 6:2. Gdyby tak wyszło szybkimi strzałami zrobimy z tego 2:2 jeśli rozumiecie co mam na myśli

Podział jest więc dowolny, byle był rozsądny. A ja idę teraz kleić Waszych pokemonów i tamaguczi do sesji.

Pozdrowienia.

P.S.: Tu możecie narzekać na MG, współgraczy, tempo sesji i Moderację. I resztę świata, a co!

P.b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline