Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2013, 19:40   #10
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Wytłumacz mi co określa intelekt.
Jeżeli danie w niego 20 punktów pozwala mi na odgrywanie postaci o niebo mądrzejszej ode mnie to jest to naprawdę intrygująca statystyka. Jakkolwiek oczekujesz od ludzi aby grali postacią inteligentniejszą niż oni sami.
To samo w drugą stronę. Jeżeli zostawię int na statystyce 1 to co zrobisz, abym zachowywał się jak debil i powstrzymywał swoje jakże ciężkie do okiełznania odruchy myślenia? Będę dostawał mniej wskazówek w zadaniach? Ale czy to właśnie nie postać inteligentna poradzi sobie lepiej bez wskazówek od postaci głupiej?

Już słyszałeś ten flejm ode mnie i powtórzę go znowu: Inteligencja i charyzma nie mogą być statystykami matematycznymi. Zależą od gracza a nie jego postaci. To tak jak kazać analfabecie odgrywać poetę, bo trafił mu się kryt do sztuki wierszowanej podczas rzutów przy kreacji postaci.
 
Fiath jest offline