Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 17:25   #1
Mazarian
 
Reputacja: 1 Mazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemu
[Crystalicum] Poróż Jednorożca

Podróż Jednorożca to mini kampania w świecie Crystalicum ( znajomość świata nie jest wymagana )

Liczba graczy: 2 - 5

Można wybrać każdą rasę opisaną w podręczniku podstawowym, co do światopoglądu to liczę na awanturników i obieżyświatów. Pozytywni bohaterowie z umiejętnością wpadania w kłopoty będą mile widziani.

Warunkiem przyjęcia są zgłoszenia wysyłane na PW zawierające wstępny szkic postaci.

Jedyny wymagany prze mnie element historii postaci to opis w jaki sposób bohater poznał hrabiego Antonio Giorgio di Vinca czyli przyjaciele danej postaci oraz dowódcę wyprawy Jednorożca.

Informacje na temat hrabiego zostaną przesłane graczom na PW

Koniec rekrutacji 11.02.07
 
__________________
"Wiem czego się boisz czarnoksiężniku - śmierci.
Wtedy wszystkie twoje medale i odznaczenia będą już tylko nic nie wartymi symbolami a ty pyłem niesionym przez wiatr" Trian Ó Ellet
Mazarian jest offline