Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2013, 20:45   #10
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Tak zastanawiam się, ale ciężko mi powiedzieć czy mogę, bo gdy zdradzi się że jest to s-f to bohaterowie będą się spodziewali stworzeń i sytuacji odbiegających od rzeczywistości. Gdy powiem, że jest to horror to bohaterowie uzbroją się w nadmiar odwagi bądź będą ukrywać się po kontach czując śmierć na karku. Ale myślę, że nie mam tak wielkich umiejętności aby stworzyć horror Jest to mini sesja, którą zamieszczę w dziale inne. Przepraszam jeśli nie udzieliłem do końca odpowiedzi, ale jest to moja pierwsza sesja i jeszcze nie wiem czego mogę oczekiwać po uczestnikach. W sesji może być chwilami troszkę strasznie, ale to już zależy czy bohaterowie złapią haczyk.
Dziękuję za kolejne zgłoszenia i czekam oczywiście na karty. Patrząc na ilość myśle ze sesja wystartuje na pewno z planem.
Jedną kartę już mam
Pozdrawiam.
 
Inferian jest offline