Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2013, 15:08   #2
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Hm, to całkiem ciekawy temat i pytanie, na które pewnie nie ma najlepszej odpowiedzi. Biorąc pod uwagę to co ja zaobserwowałem, to w większości jest to "zrobić sobie przerwę od PBF". W końcu ten typ rozrywki wymaga od nas nie tylko czasu. Niestety wiele osób czyni to zwyczajnie przestając się logować na forum. Wrr.
W sumie zwykle ta odpowiedź pasuje także do tego co ja robię osobiście. Gdy już jest tragicznie źle, przerwa to jedyne wyjście. Jeśli jednak nie chcę, by moje sesje padły, wtedy zaciskam zęby. Trwająca rok sesja może mieć kilka słabych kolejek. Jestem osobą, która uważa, że lepiej napisać coś krótko i słabo, niż przedłużać to. Im dłużej wydłuża się kolejkę, tym trudniej ostatecznie jest się za to zabrać.

Zwykle po przerwie i max kilku takich postach bardziej "na odczep się", wena wraca, choć trochę. Jeśli nie, można poszukać jej w filmach/grach czy muzyce, przy czym moim zdaniem zdecydowanie trzeba się skupić wtedy na tych klimatach, w których się gra/prowadzi. Bo jeśli prowadząc fantasy, nagle poczuje się inspirację sci-fi to będzie jeszcze gorzej. Nie wiem czy da się zrobić coś innego, jeśli ktoś ma niezawodny sposób, chętnie go wypróbuję.
 
Sekal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem