Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2007, 13:39   #1
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
[Warhammer 2ed.] Poszukiwany MG i 5 graczy

Szukam dobrego mistrza gry do mojego scenariusza. Niżej opiszę scenariusz. Uprzedzam tylko że nowicjuszy nie przyjmuję. Chcę, aby mój scenariusz został prowadzony jako scenariusz z prawdziwego zdarzenia. Nie chcę nudy ani "simsów". Mam zaplanowany scenariusz który wyślę kandydatowi po jego przyjęciu.

Poszukuję również 5 graczy do owego scenariusza. Karty proszę przesyłać na PW. Postacie mają mieć profesje POCZĄTKOWE, więc nie przyjmuję rozwiniętych.


Drużyna zaczyna w małej wsi w Kislevie. Do karczmy wparowuje spora grupa kozaków, i zaczyna okładać pięściami karczmiarza. Resztę ludzi z karczmy wyganiają strzałami z pistoletów i rusznic. Tymczasem wszystkich dobiega krzyk z pobliskiej kuźni...

Tyle mogę powiedzieć na początek. Pragnę jeszcze dodać że jest to scenariusz wioskowy. Gracze nie mają wpływu na sytuację ani w Kislevie, Norsce czy, co gorsza, w Imperium.
W Scenariuszu preferuję wojowników, zwłaszcza krasnoludów i niziołków. Elf może być najwyżej JEDEN. Ludzie też mogą być, ale odradzam, bo będą mieli na sobie sporą siekę.

Propozycje bycia MG proszę również wysyłać na PW.
 
Yaneks jest offline