Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2013, 21:55   #2
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 4959 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Ryan siedział spokojnie w knajpie paląc, a raczej degustując kubańskie cygaro. Ubrany jak zwykle w szary płaszcz miał na rękach czarne rękawiczki, mimo że zimno nie było. Jego melonik leżał obok niego na kanapie. Siedział w cieniu, oprócz zarysu jego sylwetki widać było jedynie subtelnie unoszący się dym. Lubił ten lokal, szczególnie dlatego, że jego ukochana whisky była tutaj dość wyjątkowa. Spoglądał zamyślony w kąt. Myślał o sprawie. Nie spodziewał się udziału w aferze na taką skalę, sądził raczej, że jego kariera jako detektyw zakończy się na przyłapywaniu niewiernych mężów w łóżku z obcymi kobietami. Tak czy inaczej pieniądz nie śmierdzi, a zlecone zadania się wykonuje i tyle. Im prostszymi zasadami kierujesz się w życiu, tym mniejsza szansa, że zgłupiejesz.

W końcu odezwał się.
- Patowa sytuacja. Nie jestem pewien czy jesteśmy w stanie coś jeszcze wycisnąć z tej sprawy. Świadkowie zapewne byli przepytywani już nieraz, nie wiadomo czy będą skłonni do współpracy. – zaciągnął się i po chwili wypuścił dym z ust. –Przydałyby nam się policyjne akta tej sprawy, ale to byłby duży problem. Jedyne co możemy zrobić to jeździć po tych adresach od pani Lastrady.

Jego wypowiedź przerwał kelner przynoszący kopertę. Ryan spojrzał podejrzliwie na pracownika knajpki i zaraz po tym rzucił okiem na kawałek papieru. Otworzył kopertę pewnym i szybkim ruchem, po czym przeczytał zawartość kartki znajdującej się wewnątrz. Spojrzał poważnie na towarzysza i podał mu wiadomość nie odzywając się, ale sugestywnie spoglądając na jego twarz.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 10-10-2013 o 21:07.
MrKroffin jest offline