Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2013, 16:45   #10
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Zostałem zapytany przez jednego z kandydatów, którego nazwiska na mocy ustawy o ochronie danych osobowych ujawniać nie będę, o to jak długa powinna być historia postaci.

Otóż jako MG uważam, że historia jest dla gracza. Prawdopodobnie w sesji w ogóle nie będę się do niej odwoływał. Dlatego też szkoda byłoby czasu, aby pisać 5, 8, 10 stron historii, którą przelecę wzorkiem a potem co gorsza zapomnę. Napiszcie to, co chcecie, co uważacie za ważne - dokonania postaci, powody dla których zaczęła podróżować po planach itp.

Dla mnie najistotniejszy jest punkt dotyczący osobowości, który daje mi wyobrażenie co postać będzie w sesji robić.
 
Zapatashura jest offline