Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2013, 19:01   #16
zabawowy sigmund
 
zabawowy sigmund's Avatar
 
Reputacja: 1 zabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłość
Lucas zmarszczył brwi. Normalna reakcja kogoś, komu odbierany jest grunt pod stopami.
Odpowiedział wzburzony.

-Weź pod uwagę, że z nas wszystkich, akurat ty nie piłeś alkoholu! Jak na moje, to Ryan wydaje się teraz wyjątkowo nerwowy.
nerwowy... Lucas parsknął, zdając sobie sprawę ze swojego wybuchu.
-Dobra... Jeśli chcesz wiedzieć, to odpłynąłem na środku ulicy. A co widziałem... Grishama, wielkiego robala i lekarzy, trochę jak z tych dokumentów o drugiej wojnie.-
Odpowiedział tym razem już spolegliwiej. Miał nadzieję, że pozostałym nie umknie fakt, że entomologia nigdy nie zaliczała się do jego pasji, a Grishama, podobnie jak drugowojennych lekarzy, znał tylko ze zdjęć i urywków filmowych.
 
zabawowy sigmund jest offline