Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2013, 08:31   #4
cb
 
cb's Avatar
 
Reputacja: 1 cb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemu
Wstałem, otrzepałem się przy okazji sprawdzając czy wszystkie gnaty mam całe. Nie było źle. Jakieś obicia, stłuczenia, da się żyć. Podchodząc do ciężarówki przyglądałem się towarzyszom niedoli. Jestem pewien, że przynajmniej jeden z nich obserwował mnie. W sumie to żadne ze mnie cudo, ot gość średniej budowy, średniego wzrostu i uwaga uwaga w bliżej nieokreślonym wieku. No ale chce, niech patrzy. Może to zszargane jeansy lub stare kowbojki go tak zaintrygowały? Niee to pewnie ta koszula lub narzucona na nią kurtka M65 okazały się niezwykle interesujące.
Schylając się po czapkę leżącą na ziemi Usłyszałem jak jeden z gogusiów próbuje zastraszyć drugiego. Cóż, skoro świat wrócił do normy to i ja powinienem. Przydałaby się jakaś broń. Choćby kawał gałęzi na pałkę. Rozejrzałem się uważnie po ciężarowce i najbliższym otoczeniu.
 
__________________
Pierwsza zasada przetrwania, nie daj się zabić.
Druga zasada przetrwania: To że masz paranoję nie znaczy, że oni nie chcą cię dopaść.
cb jest offline